2146.png
"Dziwna lalka w dziwnej sukience.
Była sobie pewna ohyda, która nie miała swego miejsca w świecie. Mocno ściskała tę lalkę i końcu została wciągnięta do zimnego, pełnego samotności świata."


Zastosowanie
  • Pozwala na wejście do Malowanego świata Ariamis, które znajduje się w olbrzymim obrazie w Anor Londo.
  • Weź pod uwagę, że po wejściu do Malowanego świata Ariamis, jedynym sposobem na opuszczenie go jest zeskoczenie z klifu za Priscillą. Nie musisz z nią walczyć, ona pozwala ci odejść w pokoju. Zaatakuje cię jedynie, gdy ty zrobisz to pierwszy.


Lokacja
  • Znajduje się w celi, w której zaczynasz grę, po tym jak powrócisz do Północnego Azylu Nieumarłych. Strzeżona przez Czarnego Rycerza (z mieczem).


Uwagi
  • Najkrótszą drogą na dojście do bossa jest pokonanie Nieumarłego Smoka pilnującego kilku przedmiotów na zniszczonym moście. Po jego pokonaniu pozostaną tylne nogi, które są zupełnie nieszkodliwe i wystarczy je zaatakować atakiem z wyskoku (ruch do przodu+normalny atak) a podniosą się, umożliwiając ci zeskoczenie na ostatnią prostą do bossa.
  • Ariamis to nie jest nazwa lokacji, ale imię artysty, który namalował obraz. Czasem, gdy zostaniesz zabity przez Priscillę, wypowiada ona takie słowa: "Czy nie rozumiesz dlaczego Ariamis stworzył ten świat?"Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈