Eingyi_pic.png Eingyi, kiedyś Piromanta z Wielkiego Bagna, był uważany za heretyka nawet przez swych braci, z powodu swej toksycznej piromancji. Został wyprowadzony z Wielkiego Bagna i skażony przez ślepego kotka. Quelaan przygarnęła go a kotka połknęła, mimo przeciwnych rozkazów Quelaag. Od tego czasu Eingyi jest jej wiernym sługą, choć wciąż nosi na swym grzbiecie jaja.

  • Eingyia można spotkać po pokonaniu Quelaag. Wystarczy wejść do pomieszczenia z dźwignią, dzięki której zabijesz w drugi dzwon, zejść schodami w dół jedno piętro i uderzać w ściany pokryte jajami. Jedna z nich będzie ukrytym przejściem, które doprowadzi cię do Eingyia a następnie do siostry Quelaag.
  • Eingyi spyta cię czy zechcesz zostać Sługą Chaosu, odpowiadając twierdząco nie czyni cię jeszcze członkiem tej frakcji, ale pozwala skorzystać z ogniska (do którego możesz się teleportować po otrzymaniu Naczynia Władcy). Jeśli odpowiesz „nie”, to nic straconego, porozmawiaj z nim później (albo zrestartuj grę) a spyta cię ponownie o to samo.
  • Gdy dołączysz do Sług Chaosu, Eingyi będzie w stanie ulepszyć twój Płomień Piromancji za dusze.
  • Uwaga: By Eingyi zaoferował ci Płomień Piromancji musisz mieć min 11 pkt Inteligencji. Potwierdzone (ps3 1.09 update) często można się spotkać z twierdzeniem, że jest wymagane 12 inteligencji)
  • Aby móc kupować od niego czary Piromancji musisz być wcześniej zarażony Jajogłowiem. Najłatwiej wykorzystać do tego osobniki agresywne w Demonicznym Ruinach (lub kopnąć te spokojne, które potem staną się agresywne). Potrzebny jest tylko jeden do zarażenia.
  • Po uleczeniu się z pierwszego jajogłowia, Eingyi da ci tępiciela jaj za darmo, a potem za każdą kolejną infekcją nowy.
  • Zabicie Eingyia nie uniemożliwi ci wstąpienia do frakcji.
  • Chodzą pogłoski, że to Eingyi może być odpowiedzialny za zatrucie wody w Blighttown.

Sklep

Jego przedmioty i piromancja, oprócz spisu sług, dostępne są po nabyciu jajogłowia.
Grupa
Nazwa
Szczegóły
Liczba użyć
Koszt
Przedmioty

Spis sług
Lista wszystkich członków przymierza oraz liczba ofiarowanych Człowieczeństw.

500

Tępiciel jaj
Antidotum na jajogłowie. Pierwszy dostajesz za darmo po infekcji, tak jak i po każdej kolejnej.

500

Płomień piromancji
Dostaniesz za darmo, jeśli masz inteligencję na poziomie min. 11

za darmo
Piromancja

Trująca mgła
Tworzy trującą mgłę.
3
10000

Toksyczna mgła
Tworzy toksyczną mgłę.
1
25000

Łupy:
  • Żadnych dusz, ale larwy, które cię potem zaatakują dają 15 dusz/szt.
  • 2 Tępiciele jajTired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈