gwynevere_pic.PNG


 

 


Łupy:

Sama Gwynevere po zabiciu nie pozostawia po sobie żadnych przedmiotów (chyba, że nie rozmawiałeś z nią tylko od razu zabiłeś, wtedy otrzymasz Naczynie Władcy), ale po jej śmierci Anor Londo ściemni się, gdy odkryjesz, że ona była iluzją stworzoną przez jej młodszego brata, Gwyndolina. Wszyscy przeciwnicy (z wyjątkiem strażników obrazu i srebrnych rycerzy) znikną, ponieważ też byli iluzją. Choć Gwynevere sama w sobie istnieje naprawdę, to opuściła Anor Londo wraz z innymi bóstwami zanim Wybrany Nieumarły przybył do Lordran.

  • Po tym jak Anor Londo stanie się Mrocznym Anor Londo, wciąż będziesz atakowany przez członków frakcji Mrocznego Księżyca, pod warunkiem bycia człowiekiem i w trybie online.
  • Strażniczka ognia z Anor Londo stanie się wroga wobec ciebie i będzie czekała w pobliżu schodów obrotowych. Jeśli ją zabijesz, ognisko zgaśnie i nie będzie można przy nim odpocząć. W hallu przed bossami gdzie stali 2 olbrzymi rycerze pojawią się 2 inni rycerze w ich miejsce.
  • Jeśli zginiesz w Mrocznym Anor Londo zawsze odrodzisz się przy pierwszym ognisku, nawet, jeśli już zgasło.


Uwagi:

  • Dwaj rycerze przez Ornsteinem i Smoughem w Mrocznym Anor Londo – „Balderska kobieta rycerz” i „Żelazny rycerz”, odradzali się, dzięki czemu można było nabijać na nich dusze. Po patchu 1.06, gdy ich zabijesz nie odrodzą się.
    • Za pomocą Mrocznej Ręki można zdobyć z nich przynajmniej 3 Człowieczeństwa.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈