external image 12Se023a7.png

Frakcję tą można znaleźć z ciemnym lesie, za zapieczętowaną bramą. Przywódcą jest wielki kot – Alvina z Lasu Darkroot, który przesiaduje w małej kamiennej budowli, na drodze do bossa – Sifa. Przyłączając się do tego przymierza, otrzymujesz od Alviny Pierścień Przymierza Kotów, za pomocą którego będzie cię wzywać, gdy inni gracze nie należący do tego przymierza będą wędrować przez pierwszą część lasu. Mając założony ten pierścień zostajesz umieszczony w kolejce do PvP. Gdy ktoś spoza przymierza wkracza do tej lokacji, zostaniesz wezwany, aby go zaatakować. Możliwe jest wezwanie większej liczby Leśnych Łowców, by zaatakowali pojedynczego gracza. Nie musisz przebywać w lesie, by być wezwanym i nie musisz być Człowiekiem, choć musisz mieć założony pierścień.
Pokonując intruza zdobywasz losową grudkę (weź pod uwagę, że nie musisz zadać ostatecznego ciosu, by uczestniczyć w zwycięstwie). Jeśli wróg zostanie pokonany, zostanie przeniesiony do poprzedniego miejsca pobytu, a wszystkie czary i cuda zostaną odnowione. Jeśli zginiesz powrócisz do ostatniego ogniska, przy którym odpoczywałeś, ale nie tracisz posiadanych dusz, Człowieczeństwa czy przedmiotów. Pokonani intruzi mogą rzucić na ciebie Oskarżenie, jeśli jakieś posiadają. Będąc we frakcji Leśnego Łowcy, dowiesz się, że Alvina nienawidzi wilka, który strzeże wielkiego miecza i popiera zabicie go. Wilk musi zostać zabity, by uzyskać pierścień kluczowy dla rozwoju wątku głównego.

Zabicie jakiegokolwiek wrogo nastawionego stworzenia w lesie, raczej nie wpływa na twój status we frakcji. Zaatakowanie Alviny (i zapewne każdego niewrogiego NPC-a - łowcy) poskutkuje zerwaniem z frakcją. Niektórzy gracze donieśli o błędzie, gdzie NPC spada ze skarpy i ginie, co skutkuje zerwaniem z frakcją. Wygląda na to, że nawet przypadkowe wbiegnięcie lub przetoczenie się na jednego z leśnych łowców, będzie potraktowane jako zdrada, informując cię o wyrzuceniu z przymierza i zaatakowaniem. Ta frakcja jest jedyną, w której nie ma żadnych kar za porzucenie go, a dodatkowo ma pozytywny skutek w postaci odrzucania innych kar za zdradę. Jeśli dołączysz do tej frakcji (po porzuceniu poprzedniego bez pomocy Oswalda), nie otrzymasz kar za opuszczenie poprzedniego przymierza.

Dołączenie do przymierza
 1. Dojdź do Alviny w Ogrodzie Darkroot, która przebywa tuż przed mostem łączącym zrujnowaną budowlę.
 2. Zaakceptuj prośbę o przyłączenie (2 x Tak).
 3. Otrzymasz pierścień, który pozwoli Alvinie wezwać cię w obronie Lasu.

Atakowanie intruzów
Istnieją 3 miejsca, w których pojawiasz się jako Leśny Łowca:
 • Na schodach, za zapieczętowanymi drzwiami
 • Wewnątrz małego pomieszczenia z Alviną, tuż obok wejścia
 • Na tyłach lasu, w pobliżu ścieżki prowadzącej do mostu

Leśni Łowcy napadają jako „Mroczne Duchy” i są niebiescy.

Nagrody
Za każdą pomyślnie zakończoną inwazję otrzymujesz niewielką liczbę dusz (zależną od poziomu postaci pokonanego gracza) i losowy przedmiot.
Uwaga: Nie musisz zabić intruza, wszystko co musisz zrobić, by otrzymać nagrodę, to pozostać żywy w jego świecie aż do jego śmierci.
Niekompletna lista możliwych do otrzymania przedmiotów:
 • Grudka Niebieskiego Tytanitu
 • Grudka Białego Tytanitu
 • Odłamek Zielonego Tytanitu
 • Grudka Tytanitu
 • Duży Odłamek Tytanitu
 • Odłamek Tytanitu
 • Śmieci
 • Naszyjnik

Rangi
Każda wygrana potyczka z intruzem w lesie przybliża cię o 1 pkt do następnej rangi. Jednak za awansowanie we frakcji nie otrzymujesz przedmiotów, zmienia się tylko cyferka.

Ranga
Zwycięstwa
Nagrody
0
1-3
Jeśli porozmawiasz z Alviną po pokonaniu określonej liczby intruzów, nagrodzi cię:
1 zabójstwo: Boskie Błogosławieństwo
3 zabójstwa: Pierścień Mgły (można również otrzymać w drodze wymiany od Snuggly'ego). Po chwili ekranie ładowania Alvina opowie o Shivie i jej nieufności wobec niego.
+1
10
Brak
+2
30
Brak
+3
80
Brak

Możliwe działania prowadzące do zdrady
 • Zabicie jakiegokolwiek członka frakcji będzie oznaczało zdradę.
 • Zaatakowanie jakiegokolwiek (niewrogiego) NPC-a powiązanego z frakcją, przebywającego w lesie.

Kary za porzucenie przymierza
Brak kar za zdradę (innych niż ta, że postacie niezależne w lesie stają się do ciebie wrogo nastawione).Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈