Ikona
Dark Bead.png
Opis
"Magia Otchłani odkryta przez oolacilskiego czarownika stąpającego nad przepaścią szaleństwa. Wystrzeliwuje serię mrocznych kul.
W przeciwieństwie do zwykłych czarów duszy Magia Otchłani ma ogromny ciężar i zadaje obrażenia fizyczne. Możliwe, że ze względu na swe człowieczeństwo ludzkie dusze tworzą magię o realniejszych kształtach."
Rodzaj
Czar
Typ
Magia ofensywna, mierzona
Wymagania
16 pkt Inteligencji
Zajmowane sloty
1
Liczba użyć
6
Cena
Skarb
Gdzie można zdobyć
Przestwór Otchłani (AoTA): znajduje się przy zwłokach za kilkoma mieszkańcami i jednym czarodziejem z Oolacile, na początku lokacji.
Charakterystyka
Wystrzeliwuje sporą liczbę mrocznych sfer, które rozchodzą się w linii prostej na zewnątrz - bardzo krótki czas rzucania. Doskonały nawet na bossów.
Uwagi
Ze wszystkich czarów ten jest najszybszy. Gdy wszystkie 7 sfer trafi w cel w pobliżu, obrażenia zadane czynią go jednym z najsilniejszym czarów w grze. Jest to również jeden z najlepszych czarów do stosowania na niewielki dystans.
Prawdopodobnie obrażenia powodowane przez ten czar to połączenie magicznych i fizycznych. Jednak wymagane są dalsze testy, by potwierdzić ich dokładny udział.
Szczególnie skuteczny w walce z bossami. Z racji ich rozmiarów, wszystkie pociski trafią w nich w większości przypadków, zadając maks. obrażenia.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈