Olbrzymi_kowal_pic.png
Olbrzymi_kowal_pic.png
Olbrzymi Kowal(Duke) znajduje się w Anor Londo, ale będzie dostępny dopiero po przejściu od strony drugiego ogniska w tej lokacji.
Jego specjalizacja to zaklinanie broni pod żywioł błyskawicy, więc nie potrzebujemy żaru, by nam pomógł w takim ulepszeniu.


Droga do kowala
Od pierwszego ogniska w Anor Londo udaj się do pobliskiej windy. Po zjechaniu w dół i przejściu po przyporze po lewej a następnie po konstrukcji pod sufitem w wielkiej sali, przesuń dźwignię od obrotowych schodów, by móc iść dalej. Teraz czeka cię trudny etap z chodzeniem po przyporach i gzymsach. Gdy zobaczysz dwóch srebrnych łuczników, przejdź po przyporze do tego po prawej i go zabij. Potem pozostaje zeskoczyć na balkon i przejść przez mgłę. Pierwsze drzwi po lewej to pokój z ogniskiem. Idź dalej, za schodami znajduje się pierwszy srebrny rycerz. Potem w pomieszczeniu po prawej są kolejni dwaj (te drzwi otwiera się z drugiej strony, więc trzeba udać się schodami na górę i okrężną drogą dojść do nich). Idź dalej schodami w górę i skręć w prawo, by wyjść na korytarz (możesz też przeskoczyć przez poręcz spiralnych schodów koło pierwszego srebrnego rycerza w pewnym momencie, aby od razu znaleźć się w tym miejscu). Po lewej znajdują się schody prowadzące w dół do hallu przed bossami oraz inne prowadzące w górę. Przejdź górą na drugą stronę a po lewej powinieneś znaleźć wąskie schody w dół prowadzące prosto do kowala bez żadnych przeciwników po drodze. Możesz też wcześniej wyskoczyć przez wybite okno i zeskoczyć po stopniach na balkon i z balkonu na dół, gdzie czekają dwa impy przed wejściem do kowala.Grupa
Nazwa
Wykorzystanie
Cena
Zbroje
Hełm giganta

6000

Zbroja giganta

8000

Rękawice giganta

6000

Nogawice giganta

6000
Broń
Halabarda giganta

5000

Tarcza giganta

10 000
Amunicja
Księżycowa strzała

500

Strzała zabójcy smoków

500

Zwykła strzała

10

Duża strzała

50

Pierzasta strzała

100

Bełt błyskawic

700

Zwykły bełt

30

Ciężki bełt

100

Snajperski bełt

250
Rudy
Odłamek tytanitu
Wzmocnienie zwykłej broni do +5 oraz zwykłego pancerza do +3
800

Duży odłamek tytanitu
Wzmocnienie zwykłej broni do +10; czystej do +5 oraz zwykłego pancerza do +6
3800

Odłamek zielonego tytanitu
Wzmocnienie magicznej, boskiej i ognistej broni do +5
4800

Migoczący tytanit
Wzmocnienie specjalnych broni i zbroi do +5
8000
Usługi
Specjalne wzmocnienia
Tworzy broń z dusz bossów
5000

Wzmocnienie od błyskawic
Zwykła broń ulepszone do +10 może być zmodyfikowana w broń błyskawic
200

Kryształowe wzmocnienie
Wymaga Kryształowego Żaru. Zwykła broń ulepszona do +10 może być zmodyfikowana w kryształową broń.
200

Łupy:
  • 3000 dusz
  • Wielki Młot Kowalski

Skarb:

Ciekawostka:
  • Gough Sokole Oko i Olbrzymi Kowal znają się. Gough odnosi się do niego, pytając czy wciąż wywija młotkiem a Olbrzymi Kowal posiada skrzynię z pierścieniem Sokoła. Obaj są olbrzymami, ale nie wiadomo jak są spokrewnieni.
  • Jeśli w Anor Londo nastanie ciemność, Olbrzymi Kowal stwierdza, że od dawna nikogo nie ma w domu. Dowiadujemy się, że jest z tego powodu bardzo smutny i uważa nas za przyjaciela, bowiem lubi, gdy się do niego mówi.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈