Punkty życia: 693

Liczba dusz: 1000


olbrzymi_szczur.png Olbrzymi szczur strzeże obszaru w Głębinach z kluczem do komnaty ściekowej i "zjazdowego" skrótu do wejścia do Blighttown. Można się do niego dostać szybem za pierwszym rzeźnikiem. Nad szczurem znajduje się Pajęcza tarcza. W lewym oku szczura tkwi topór po wcześniejszej walce.

Strategie

Ten szczur jest szybki i uderza mocno, ale na szczęście w pobliżu znajdują się drogi ucieczki pozwalające na regenerację.
Jeśli skoczysz w szyb za rzeźnikiem, będziesz miał szereg możliwości do zabicia go zupełnie bezpiecznymi atakami z góry, np. wykorzystując łuk, bomby zapalające, piromancję typu kule ognia (potrzeba 8 kul, uważając by nie spaść). Można również wykonać atak z góry i przy odpowiednio ulepszonej broni (np. +6 +7) zabić go natychmiast lub przynajmniej pozbawić go ogromnej liczby PŻ

Opcjonalna:
Istnieje inny łatwy sposób na zabicie szczura. Przejdź przez Głębiny do ogniska. Gdy wyjdziesz z pokoju z ogniskiem, skręć od razu w prawo, trafisz do pomieszczenia,gdzie możesz rozwalić kilka skrzyń i zeskoczyć w dół i spojrzeć przez kraty na szczura. Jeśli twoja broń ma wystarczający zasięg możesz dźgać szczura przez kraty i powoli go pokonać. Szczur może odskoczyć od czasu do czasu, ale jeśli jesteś cierpliwy i poczekasz, on wróci na swoje miejsce. Ponownie zacznij go atakować aż zginie. Potem udaj się normalną drogą i zbierz swoją nagrodę.
Uwaga: Może nie działać w wersji PC.

Łupy:
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈