piersc_cza_magii.png "Pierścień wyznawców Gwyndolina, najmłodszego potomka Gwyna, Władcy Słońca. Gwyndolin to ostatnie bóstwo pozostające w Anor Londo. Ma niewielu wyznawców, ale każdy jest na wagę złota."

Działanie


Lokalizacja

  • od drugiego ogniska w Katakumbach przejdź przez pobliski most. Na końcu będzie mgła, jeśli jeszcze tu nie byłeś. Na dole tego pomieszczenie spotkasz 2 szkieletów. Przy wyjściu z tego pomieszczenia będzie ściana, którą można zniszczyć. Zrób to. Przechodząc przez nią prawie natychmiast spadniesz, jeśli nie zatrzymasz się na krawędzi. Ponadto dwóch szkieletów łuczników będzie to ciebie strzelać - jeden z kierunku płn.-wsch, drugi nieco niżej również po prawej stronie. W końcu spadnie na niższą półkę lub jeszcze niżej. Możesz pokonać łuczników (uważając na spadającego szkieleta) lub zeskoczyć w dół. Na dole będą czekać kolejne dwa szkielety, które można pokonać łatwo kilkoma ciosami lub ciosami w plecy. Możesz się też udać do wejścia, od miejsca, w którym spadłeś, gdzie walka ze szkieletami będzie wygodniejsza, ponieważ łucznicy cię nie sięgną. Idąc dalej tym przejściem spotkasz dużego szkieleta, który spadnie z góry. Za nim znajduje się trumna, w której znajdziesz pierścień.
  • Uwaga: Wyjście jest mniej więcej w połowie korytarza, po lewej gdy będziesz wychodził z tej komnaty. Po drodze spotkasz kilka szkieletów i jednego na końcu przejścia. W pomieszczeniu, do którego możesz spaść (z nekromantą), jest drabina po prawej gdy wchodzisz. Wejdź po niej a znajdziesz Cud: Spokojna droga pokoju.Zastosowanie

  • Może być wykorzystany do każdego zaklęcia: czaru, cudu lub piromancji.
  • Ostatnie dostrojone zaklęcie zostanie wyłączone z użytku, gdy zdejmiesz pierścień.
  • Pierścień dodaje 1 slot dostrojenia nawet gdy nie masz żadnego.
  • Efekt jest dokładnie taki sam jak w przypadku Pierścienia Białej Magii, obydwa mogą zostać założone jednocześnie, dając 2 dodatkowe sloty dostrojenia.

Uwagi

  • Po rozpoczęciu NG+ zachowujesz ten pierścień, więc jeśli chcesz dołączyć/powrócić do Mieczy Mrocznego Księżyca w NG+ lub dalej wystarczy tylko raz zdobyć ten pierścień.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈