Ikona
Pursuers.png
Opis
"Magia Manusa, Ojca Otchłani. Daje mrokowi człowieczeństwa odrobinę woli, a następnie strzela tym, co powstaje.
Wola odczuwa zazdrość lub może miłość, a mimo tego, że rezultat jest jasny i tragiczny, nie widzi innej możliwości - w szaleńczym pędzie dąży ku swemu celowi."
Rodzaj
Czar
Typ
Magia ofensywna, mierzona
Wymagania
32 pkt Inteligencji
Zajmowane sloty
2
Liczba użyć
3
Cena
Dusza Manusa
Gdzie można zdobyć
Czar otrzymywany od Snuggly'ego w zamian za ofiarowanie mu duszy Manusa.
Charakterystyka
Powolnie poruszająca się masa mrocznych dusz. Wystrzelona, nakierowuje się na cel, który znajduje się w zasięgu. Porusza się wolniej niż samonaprowadzająca materia dusz, ale ma o wiele lepsze namierzanie.
Uwagi
Prawdopodobnie obrażenia powodowane przez ten czar to połączenie magicznych i fizycznych. Jednak wymagane są dalsze testy, by potwierdzić ich dokładny udział.
Czar podobny do samonaprowadzającej materii dusz.
Dusze te poruszają się wolniej niż materia dusz, ale o wiele lepiej śledzą cel. Będą podążać za omijającymi ich celami i aktywnie ścigać ich jak wskazuje nazwa.
Nawet po wykonaniu uniku dusze odwrócą się i podążą za celem.
Srebrny naszyjnik nie odbija tych dusz, ale zwyczajnie zatrzymuje ich w pewnej odległości w czasie gdy bariera jest aktywna.
Gdy rzucisz ten czar i potem użyjesz srebrnego naszyjnika, mając nad sobą te dusze, spowoduje to wystrzelenie ich wysoko w górę.
Czas rzucania tego czaru jest dłuższy niż w przypadku samonaprowadzających materii dusz. Przypuszczalnie 2 razy dłuższy.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈