Quelaan_pic.PNG Quelaan jest jedną z siedmiu Cór Chaosu i jedną z bardziej nieszczęśliwych, która zmutowała się w pół-pająka i pół-człowieka przez Łoże Chaosu. Jest bardziej potulna niż jest siostra Quelaag a mimo to jest zarówno liderką frakcji Sług Chaosu jak i strażniczką ognia pobliskiego ogniska. Można ją znaleźć za iluzoryczną ścianą w komnacie pod drugim dzwonem, w Królestwie Quelaag.
  • By ją znaleźć zejdź po schodach od dźwigni uruchamiającej dzwon, na sam dół i przejdź prosto przez okrągłą platformę, następnie uderz w ścianę po drugiej stronie komnaty.
  • Idąc przejściem trafisz na Nosiciela Jaj – Eingyi'ego . Porozmawiaj z nim i odpowiedz „Tak” na jego pytanie a wtedy on usunie się z drogi i będziesz mógł dojść do Quelaan.
  • Początkowo ona wydaje się nie mieć głosu, ale jeśli założysz Pierścień Wiedźmy (zdobyty czy to jako dar początkowy czy to w wyniku wymiany ze Snugglym za Słonecznego Robaka w Azylu Nieumarłych), będziesz mógł z nią porozmawiać.
  • Rozmawiając z nią mając założony ten pierścień (daje możliwość zrozumienia jej języka) sprawia wrażenie chorej i myśli, że jesteś jej siostrą – Quelaag.
  • W rzeczywistości ofiarowanie Człowieczeństwa powoduje zmniejszenie jej cierpienia powstałego w wyniku nieudanej mutacji lub podeszłego wieku.

Usługi

Łupy:Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈