quelana_pic.PNG Quelana jest jedną z siedmiu Cór Chaosu Wiedźmy z Izalith. Znana jako matka piromancji, jako że uczyła świetnego piromantę – Salamana. Uciekła zanim mogłaby zostać zmieniona w demona przez Łoże Chaosu. Niestety jej siostry nie uciekły na czas. Jeśli porozmawiasz z nią kilka razy, poprosi cię o uratowanie jej matki i sióstr z Łoża Chaosu. Podziękuje ci , gdy porozmawiasz z nią po spełnieniu prośby.


Oto co o Quelaanie sądzi DaveControlLive:

­

Sklep

Piromancja
Liczba użyć
Koszt
Ognista sfera
6
8000
Wielka kula ognia
4
20000
Burza ognia
20
30000
Ognisty bicz
80
10000
Zapłon
16
500
Wielki zapłon
8
5000
Porozumienie z nieumarłymi
7
10000
Kula ognia
8
800

Jest kolejnym trenerem piromancji. Tylko ona potrafi ulepszyć Płomień Piromancji do +15, a następnie zmodyfikować go i ulepszyć do +5.
 • Pojawia się przy wielkim kamiennym filarze pomiędzy wybrzeżem Królestwa Quelaag a kołem wodnym przy bagnie w Blighttown.
 • Po pokonaniu Łoża Chaosu, czyli wykonania jej prośby otrzymasz Ognistą nawałnicę w nagrodę.
 • Pojawia się, gdy pomożesz komuś pokonać Quelaag w kooperacji, bez konieczności spełnienia innych warunków.

Powinna pojawić się gdy:
 • Na pewno pojawi się, gdy ulepszysz swój Płomień Piromancji do +10 (wydaje się, że jej pojawienie się jest zależne od zabicia w Dzwon Przebudzenia w Parafii Nieumarłych).
 • Widziano ją również, gdy nie posiada się Płomienia Piromancji w ogóle, więc szczegóły co do jej pojawiania nie są w pełni znane. Nie musisz również ulepszać go do +10 lub wyżej by się pojawiła. Także nie jest to uzależnione do zabicia bądź nie zabicia Quelaag Wiedźmy Chaosu.
 • Pokonasz Quelaag i odkryjesz przymierze Sług Chaosu (nie musisz dołączać)

Jeśli przed spotkaniem z Quelaną pokonasz Łoże Chaosu, nie zobaczysz jej.

Uwagi:

Łupy:Tired of anon posting? Register!
  • Anonymous

   Pytanie czy to mogłaby być ona - zaraz przed wejściem do łoża chaosu - była agresywana wobec mnie poleciał mi wtedy z niej kostur izalith. Może dlatego, że zabiłem Quelaan.

  Load more
  ⇈ ⇈