Snuggly.png Snuggly wymieni się z tobą towarami . By dokonać wymiany, upuść określony przedmiot w gnieździe i zrestartuj grę. W tym samym miejscu znajdziesz wymieniony przedmiot.
Uwaga: Nie musisz restartować gry, wystarczy, że się zabijesz spadając z klifu i odrodzisz się przy ognisku, co da ten sam efekt. Możesz także użyć kości wiodącej do domu lub cudu. Wymogiem koniecznym jest pojawienie się w grze ekranu ładowania.
 • Snuggly znajduje się w Północnym Azylu Nieumarłych. Dostępny jest już po ukończeniu samouczka, choć niewielu graczy ma w tym momencie przedmioty na wymianę.
 • Po powrocie do tej lokacji, idąc prosto do azylu, powinieneś skręcić w lewo tuż przed zombie z pochodniami. Gniazdo Snuggly'ego znajduje się na samym końcu klifu.
 • Nie możesz wymienić się z nim drugi raz tym samym przedmiotem w tej rozgrywce.
 • Wyrzucenie więcej niż jednego przedmiotu spowoduje, że stracisz je, a otrzymasz tyle samo jak w przypadku zostawienia jednego przedmiotu. Zostaw tylko jeden przedmiot danego typu, raz na grę.
 • Jeśli zostawisz niewłaściwy przedmiot Snuggly powie ci, że go nie chce, bądź że już wymieniałeś się z nim na ten przedmiot lub dany przedmiot nie jest delikatny i ciepły i również go nie chce. Jeśli nie odezwie się (a zostawiłeś właściwy przedmiot we właściwym miejscu) wymieni go zaraz po ponownym wczytaniu stanu gry.
 • Ważne jest by zostawić przedmiot w gnieździe. Jeśli zostawisz go przed nim - stracisz go.
 • Jeśli wymieniasz się z nim zostawiając mu Płomień piromancji, Snuggly zaakceptuje go, jeśli w ogóle nie był wzmacniany.
 • Wzmocnienie Płomienia piromancji do +15, a następnie modyfikacja u Quelany i wymiana ulepszonego płomienia piromancji ze Snugglym poskutkuje tym, że otrzymasz sztabę czerwonego tytanitu.

Przedmiot oddany
Przedmiot otrzymany
Naszyjnik
Pamiątka odwetu
Śmieci
Grudka tytanitu
Słoneczny medal
Grudka białego tytanitu
Kępka krwistoczerwonego mchu
Migoczący tytanit
Kępka fioletowego mchu
Migoczący tytanit
Kępka kwitnącego fioletowego mchu
Migoczący tytanit x2
Pęknięta czerwona sfera oka
Kamień oczyszczenia x2
Człowieczeństwo
Pierścień ofiary
Bliźniacze człowieczeństwo
Rzadki pierścień ofiary
Pryzmat
Demoniczny tytanit
Ciasto z łajna
Demoniczny tytanit
Płomień piromancji (podstawowy)
Grudka czerwonego tytanitu
Ulepszony płomień piromancji
[Snuggly przyjmuje tylko płomienie +0 ]
Sztaba czerwonego tytanitu
Tępiciel jaj
Smocza łuska
Słoneczny robak
Pierścień Wiedźmy
Sakwa
Wielki młot demona
Latarnia czaszki
Pierścień mgły
Pierścień Księżniczki Słońca
Boskie błogosławieństwo x2
Korona Pustyni
Pierścień przychylności i ochrony
Dusza Manusa (AotA)
Pościg (czar)
Tired of anon posting? Register!
  • Anonymous

   Zasadnicza UWAGA:
   W przeciągu całego pojedynczego cyklu gry (do momentu pokonania ostatecznego bossa, wyboru zakończenia, a następnie wejścia w następny cykl gry) możecie dokonać udanej wymiany ze Snugglym każdego z wymienionych wyżej, oferowanych przedmiotów TYLKO JEDEN RAZ!
   Przy drugiej i każdej kolejnej próbie Snuggly powie, że ma wystarczającą ilość danej rzeczy. Jeśli mimo to się uprzecie - wasz przedmiot ZNIKNIE po ładowaniu gry.

  Load more
  ⇈ ⇈