external image 9Sd4da71.png


Córka Gwyna, Gwynevere prosi gracza o przysługę po pokonaniu bossów Ornsteina i Smougha. Wspomina, że po tym jak jej ojciec ukrył się, ona została uwięziona. Otrzymujesz od niej Naczynie Władcy, ale nie musisz przyłączać się do jej frakcji, by je otrzymać.

Każdy gracz będący w tej frakcji może o wiele łatwiej znaleźć znaki przyzwania innych graczy. Ze względu na specyfikę 2 wyjątkowych cudów, które pozwalają na efektywne grupowe leczenie, ta frakcja może być doskonałym wyborem dla graczy chcących specjalizować się zarówno w Wierze jak i w trybie kooperacji.

Dołączenie do przymierza
Po pokonaniu Ornsteina i Smougha w Anor Londo, porozmawiaj z Gwynevere, by wstąpić do tej frakcji.
Otrzymasz Pierścień Księżniczki Słońca za przyłączenie się.
Cud: Szczodre Światło Słońca i cud: Kojące Światło Słońca stają się dostępne do użycia. Można je zdobyć także poprzez zabicie 2 płaczących Pisaca a dole Wieży Więziennej w Archiwach książęcych.

Skutki przyłączenia się do przymierza
  • Gracze z tej frakcji są lepiej dobierani niż inni gracze w obrębie danej frakcji w grze online.
  • Gracze mogą używać leczących cudów: Szczodre Światło Słońca i Kojące Światło Słońca, tylko jeśli należą do tej frakcji. Obydwa są wyjątkowe i jedyne w grze, które pozwalają rzucającemu leczyć przyjaciół w trybie kooperacji, co pozwala członkowi tej frakcji z wysokim poziomem Wiary być niezwykle efektywnym w grupowym leczeniu i wspomaganiu innych. W szczególności Kojące Światło Słońca leczy wszystkich w zasięgu bardzo szybko, bo już na początku animacji czaru, podczas gdy większość pozostałych leczy rzucającego po zakończeniu animacji. Pozwala to spostrzegawczemu strażnikowi księżniczki leczyć siebie i innych prawie tak szybko jak szybko pojawią się kłopoty.
  • Synergia cudów występuje o wiele częściej.
  • Pierścień Księżniczki Słońca poprawia synergię cudów i nieco zwiększa moc cudów (leczenie i obrażenia) podobnie jak Pierścień Pierworodnego Słońca.


Rangi
Nie ma rang w tej frakcji

Kary za porzucenie przymierza
  • Gracze porzucający tą frakcję nie będą mogli już używać dwóch ww. cudów. Zabicie Gwynevere uczyni niemożliwym ponowne przyłączenie się do frakcji w trakcie obecnej rozgrywki, spowoduje usunięcie słońca w Anor Londo, czyniąc całą lokację pogrążoną w ciemności. Nastanie ciemności wpływa również na liczbę i rodzaj przeciwników występujących w tej lokacji i może narażać gracza na zwiększenie inwazji ze strony Mieczy Mrocznego Księżyca.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈