piersc_z_nakr_kam_plyt.png "Kamienne płyty będące symbolem prawdziwych rycerzy dają siłę pozwalającą pokonywać przeciwności losu. Rzadkie nakrapiane płyty chronią swych właścicieli przed magią. ogniem i błyskawicami."

Działanie

  • zwiększa ochronę przed magią, ogniem i błyskawicami o 25 pkt

Lokalizacja


Zastosowanie

  • dodaje nieco punktów ochronnych przeciwko rodzajom obrażeń trudnym do blokowania i jako że chroni przed trzema żywiołami jest nieco bardziej przydatny od pozostałych pierścieni z kamiennymi płytkami
  • problem z tym pierścieniem jest taki, że premia 25 pkt do ochrony przed trzema żywiołami jest tak nieistotna, że nie warto zajmować sobie slotu tym pierścieniem. Ma to związek z tym, że większość obszarów koncentruje się na jednym rodzaju obrażeń od żywiołów, co znowu powoduje, że pozostałe pierścienie z kamienną płytką stają się bardziej przydatne. Nawet gdyby taka sytuacja miała miejsce to lepsze jest dobranie odpowiedniej zbroi przeciw tym żywiołom i wykorzystanie slotów na bardziej przydatne pierścienie. Jeśli stawiasz sobie wysoko poprzeczkę i tworzysz postać noszącą pancerz słabo chroniący przed tymi żywiołami to można rozważyć wykorzystanie tego pierścienia, ale większość graczy powinna raczej go unikać.Join the page discussion Tired of anon posting? Register!

Load more
⇈ ⇈