piersc_z_nakr_kam_plyt.png "Kamienne płyty będące symbolem prawdziwych rycerzy dają siłę pozwalającą pokonywać przeciwności losu. Rzadkie nakrapiane płyty chronią swych właścicieli przed magią. ogniem i błyskawicami."

Działanie

  • zwiększa ochronę przed magią, ogniem i błyskawicami o 25 pkt

Lokalizacja


Zastosowanie

  • dodaje nieco punktów ochronnych przeciwko rodzajom obrażeń trudnym do blokowania i jako że chroni przed trzema żywiołami jest nieco bardziej przydatny od pozostałych pierścieni z kamiennymi płytkami
  • problem z tym pierścieniem jest taki, że premia 25 pkt do ochrony przed trzema żywiołami jest tak nieistotna, że nie warto zajmować sobie slotu tym pierścieniem. Ma to związek z tym, że większość obszarów koncentruje się na jednym rodzaju obrażeń od żywiołów, co znowu powoduje, że pozostałe pierścienie z kamienną płytką stają się bardziej przydatne. Nawet gdyby taka sytuacja miała miejsce to lepsze jest dobranie odpowiedniej zbroi przeciw tym żywiołom i wykorzystanie slotów na bardziej przydatne pierścienie. Jeśli stawiasz sobie wysoko poprzeczkę i tworzysz postać noszącą pancerz słabo chroniący przed tymi żywiołami to można rozważyć wykorzystanie tego pierścienia, ale większość graczy powinna raczej go unikać.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈