Ikona
Power_Within.png
Opis
"Piromancja Carminy,która ujarzmiła moc płomieni, by wzmocnić swe wnętrze. Na krótko zwiększa siłę/wytrzymałość kosztem PŻ.
Potężna moc pochłania siłę życiową rzucającego i, jak wszystkie niebezpieczne zaklęcia, Wewnętrzna moc przez eony pozostawała tajemnicą."
Rodzaj
Piromancja
Typ
Piromancja defensywna, wzmocnie rzucane na siebie
Zajmowane sloty
1
Liczba użyć
1
Czas trwania
100 sekund
Cena
Skarb
Gdzie można zdobyć
Blighttown: pilnowany przez wielkiego pasożyta przyczepionego do ściany
Charakterystyka
Zwiększa atak i regenerację energii, ale stopniowo pozbawia życia.
Uwagi
Zwiększa zadawane obrażenia o 40%
Zwiększa regenerację energii o 73%
Poziom ulepszenia płomienia piromancji nie ma wpływu na to zaklęcie.
Pierścień z powolnym smokiem wydłuża działanie efektu do 150 s, obniżając liczbę wysysanych PŻ, by dopasować ją do wydłużonego działania.
Nie ma prostego sposobu na przerwanie zaklęcia gdy zostanie rzucone, nawet po odpoczynku przy ognisku będzie trwało. Tylko śmierć, teleportacja, użycie kości wiodącej do domu, cudu Do domu lub Mrocznego znaku zakończy jego działanie.
Możliwe jest "bezpieczne" użycie pierścienia z czerwonym łzokamieniem w połączeniu z Wewnętrzną mocą poprzez zredukowanie liczby PŻ do 200, co można osiągnąć przez nabycie klątwy i założenie pierścienia Korony Dusk wraz z posiadaniem niskiej Witalności, następnie założenie Sanctusa, gdy aktywne są pierścień z czerwonym łzokamieniem i Wewnętrzna moc.
Skromna regeneracja PŻ przez tarczę będzie odpowiednia do liczby wysysanych PŻ, utrzymując gracza przy życiu i podtrzymując aktywność pierścienia.
Całkowity czas trwania zaklęcia wysysa punkty życia 101 razy, podczas gdy mając założony pierścień z powolnym smokiem liczba ta spada do 99 razy.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈