Poniżej przedstawiono listę wszystkich piromancji potrzebnych do zdobycia tego trofeum. Piromancje te muszą być zebrane przez jedną postać.

 


Laurentius z Wielkiego Bagna

Znajdziesz go uwięzionego w Głębinach, niedaleko rzeźników, w pomieszczeniu pełnym beczek. Uważaj aby go nie uderzyć lub wkurzyć. Później będziesz mógł porozmawiać z nim w Kaplicy Firelink. Otrzymasz od niego płomień piromancji i będziesz mógł zakupić oferowaną przez niego piromancję.

Lista piromancji:

Kula ognia – Laurentius lub Quelana
Ognista sfera - Laurentius lub Quelana
Zapłon - Laurentius lub Quelana
Ciało z żelaza - Laurentius
Nagły pot  – Laurentius

 


Eingyi

Przyjaźnie nastawiony nosiciel jaj, strzegący siostry Quelaag, liderki Sługi Chaosu oraz strażniczki ognia - Quelaan. Aby zaoferował ci swoją piromancję musisz zarazić się pasożytem.

Lista piromancji:

Trująca mgła – Eingyi lub skarb w bagnie Blighttown, razem z szatami piromanty
Toksyczna mgła – tylko Eingyi


Quelaan

Liderka Sług Chaosu, strażniczka ognia. Przyłączenie się do jej przymierza oraz awansowanie w nim pozwoli ci na zdobycie kolejnych piromancji.

Lista piromancji:

Wielka kula ognia chaosu – po przyłączeniu się do Sług chaosu
Burza chaosu – po osiągnięciu drugiej rangi w tym przymierzu (ofiarowanie 30 człowieczeństw)


Quelana z Izalith

Quelana pojawia się w Blighttown, na prawo od koła wodnego (idąc od Doliny Smoków), jest to najbliższy kamienny filar. Powinna pojawić się po ulepszeniu płomienia piromancji do +10. Po rozmowie z nią zaoferuje ci kilka świetnych piromancji oraz jeśli ulepszyłeś swój płomień do +15 zmodyfikuje go i ulepszy do +5. Wybierając się do niej warto zaopatrzyć się w sporą liczbę dusz, przynajmniej 300 000, jeśli chcesz kupić wszystkie zaklęcia oraz ulepszyć swój płomień z +15 do +5.

Lista piromancji:

Wielka kula ognia
Burza ognia
Ognisty bicz
Wielki zapłon
Porozumienie z nieumarłymi
Nawałnica chaosu – po wykupieniu wszystkich zaklęć, poprosi cię o przysługę – zabicie jej matki i siostry. Po pokonaniu Łoża Chaosu, wróć do niej a otrzymasz od niej tą nagrodę. Możesz ją również zabić, by otrzymać tą piromancję, po tym jak już wszystko wykupisz.


Pozostała piromancja:

Ognisty bicz chaosuZagubione Izalith, na prawo od wejścia do bossa, w skrzyni strzeżonej przez Pożeracza chaosu.
Ognista falaMalowany świat Ariamis, podziemie z kościanymi kołami. Wejdź do niewielkiego labiryntu za iluzoryczną ścianą, znajdź schody prowadzące w górę i zabij nabrzmiałego zombie (nie jest agresywny) i zabierz to zaklęcie.
Fala kwasuMalowany świat Ariamis, obszar na prawo od falangi, ze zwłokami ponabijanymi na pale. Zaklęcie znajduje się po prawej stronie obszaru, blisko krawędzi klifu.
Wewnętrzna mocBlighttown, przy zwłokach w pobliżu wielkiego pasożyta przytwierdzonego do ściany.

Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈