2032.png
"Zakrwawione, pomarszczone ucho.
Pamiątka po pokonaniu winnego.
Rycerze zwani Mieczami Mrocznego Księżyca karzą winnych nieposłuszeństwa wobec bogów i zabierają je jako dowód zwycięstwa. Pozbawione uszu ciała winnych są ostrzeżeniem dla innych. Budzą strach i szacunek wobec wrogów. To wieczna misja Mrocznego Słońca."


Zastosowanie
Pamiątka odwetu jest wykorzystywana do awansowania w przymierzu Miecz Mrocznego Księżyca.


Lokacja
  • By zdobyć je musisz dołączyć do tego przymierza, potem będziesz wzywany do Anor Londo innych graczy, którzy mają jakieś winy. Jeśli takiego pokonasz, otrzymasz pamiątkę odwetu.
  • Otrzymywana po zabiciu Lautreka poprzez zaatakowanie jego świata w Anor Londo, po tym jak on zabije strażniczkę ognia w Firelink.
  • Rzadko wypada z harpii w Malowanym świecie Ariamis
  • Wymiana ze Snugglym za Naszyjnik.

Farmienie - opracowane przez Uriel1339
1. Zacznij od ogniska w Malowanym świecie Ariamis
2. Przebiegnij przez drzwi prowadzące na plac, na którym znajduje się falanga
3. Przebiegnij przez drzwi po prawej (do których potrzebny był "klucz do aneksu").
4. Udaj się w miejsce, gdzie znalazłeś Mroczny żar.
5. Zabij zniekształconych zombie i podejdź do figury kowala a pojawią się 2 harpie.
6. Teraz cofnij się nieco i i skręć w prawo na schody prowadzące na górę, zabij harpię na górze i kolejne dwie, które potem się pojawią.
7. Wróć na plac z falangą i udaj się do wieży. Zabij tam wszystkie harpie jakie zobaczysz.
Zajmuje to kilka minut i z 10 człowieczeństwami oraz złotym pierścieniem Chciwego Węża daje ok. 2 szt. na rundkę.

Farmienie (2) - opracowane przez ApostolicC (PSN - ballinboudreaux)
Nieco łatwiejszy sposób. Zaczynając od ogniska, udaj się schodami po prawej na górę, zabijając kilku zombie i pierwsze łucznika. Zaraz za nim skręć w lewo i udaj się schodami na górę, gdzie spotkasz kolejnych zombie z mieczami, po czym wejdź na samą górę. Weź duszę ze zwłok lub przejdź koło nich, jeśli już ją wziąłeś a przylecą do ciebie dwie harpie. Zabij je, wróć do ogniska i powtarzaj. Posiadając maksymalne odkrywanie przedmiotów (10 człowieczeństwa + złoty pierścień Chciwego Węża) przez większość takich rundek zdobędziesz przynajmniej 1 pamiątkę odwetu. Jeśli masz łuk, podejdź do krawędzi po drugiej stronie zwłok a zobaczysz dwie harpie siedzące na dachu. Jeśli w nie trafisz przylecą do ciebie. W ten sposób farmisz na 4 harpiach w bardzo krótkim czasie.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈