Na tej stronie zamieszczono odnośniki do polskich kanałów na YT, na których można obejrzeć całe przejścia gry Dark Souls. Mogą one stanowić pomoc w pokonaniu różnego rodzaju trudności, źródło wiedzy na temat gry, stanowić inspirację do nowego stylu gry lub innego sposobu radzenia sobie z jakimiś trudnościami..
Pamiętaj, aby przed odwiedzeniem tej strony spróbować wszystkiego co tylko się da i samemu pokonać daną trudność! Satysfakcja gwarantowana :)


Hej. Ja jestem Stworek, a poniżej znajdziecie moją playlistę z zagrajmy w dark souls. Przejście obejmuję wersję Prepare to Die Edition (DLC). Gramy magiem. Polecam ten let's play początkującym graczom z uwagi na to iż seria świetnie sprawdza się jako poradnik. Całość
==

 
==

 

 

 

 

 

 

Playlista obejmująca całe przejście Dark Souls wraz z dodatkiem Artorias of the Abyss na PC. Początkowa klasa - czarodziej. Całość .

 


Druga playlista z tego samego użytkownika, tym razem pokazująca przejście gry na SL1 (czyli piromantą), również na PC. Całość .

 
Przejście Dark Souls przez RagnaroKa na PC. Początkowa klasa - łowca. Całość .

 
Grzechu 40

Inny użytkownik prezentujący przejście gry Dark Souls na PC. Początkowa klasa - rycerz. Całość

 
Dla urozmaicenia, przejście gry Dark Souls przez dziewczynę :) Wersja PC. Klasa początkowa - wojownik. Playlista .

 
Tym razem seria prezentuje przejście Dark Souls postacią nastawioną na siłę i wiarę. Wersja PC. Początkowa klasa - kapłan. Całość .

 

Seria krótkich filmików ,w których zawarte są ciekawostki i tajemnice z Dark Souls. Serię polecam graczom początkującym swoją przygodę.Całość znajdziecie

 


Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈