Witamy na czacie Dark Souls Wiki!


Wszyscy cieszymy się z naszej społeczności i mamy nadzieję, że będziecie dzielić się z nami swoimi przeżyciami z gry. Miłej zabawy.


Regulamin chatu:


1) Zabrania się przeklinania, obrażania innych użytkowników, stosowania rasizmu, seksizmu, homofobii.
2) Więcej niż 5 wiadomości pod rząd, bądź ciągle takich samych, będzie uważane za SPAM, kasowane przez administrację i grozi BANem.
3) Uprasza się o poprawne pisanie i nie używanie caps locka, a także stosowanie przyzwoitych nicków.
4) Wrzucanie pornografii oraz linków do niej będzie karane banem. Dotyczy także avatarów.
5) Zawsze słuchaj moderatorów oraz administratorów chatu.
6) Piractwo karane jest banem.*
7) Przed zasypaniem innych pytaniami należy sprawdzić informacje dostępne na stronie, ponieważ chat to nie jest interaktywna wyszukiwarka.

Zbanowani


Adnotacje:


  • Istnieje możliwość odbanowania użytkownika , który twierdzi , że ma oryginalną wersję Dark Souls (lub innej gry) jeżeli dany użytkownik pokaże , że posiada dany oryginał. ( W postaci screena ze swoim nickiem)
  • Ze względu na poniższe reguły, dla dobra naszego komfortu i społeczeństwa mogą zdarzyć się osoby nie respektujące regulaminu. Mogą one wspominać, że mają prawo by mówić to co myślą i wysławiać się jak chcą, popadają w histerię i ogólnie spamują. Takie osoby będą banowane na czas określony przez administrację.
  • Uprasza się o nie zadawanie pytań na czacie, na które odpowiedzi można znaleźć na wiki.
    .
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konieczności przestrzegania go.


Lista nadzorujących:


Tr0npl - Administrator
Mystics91 - Moderatorka
Gh0streader - Moderator
Sianeckii - Moderator
Finiuch - Moderator
Daviar - Moderator

Bot:

Administracja używa bota Uri by pomagał on przy moderowaniu czatu i komunikowania użytkowników odnośnie Głównego Forum , Regulaminu a także innych ważnych rzeczy. Uprasza się o nie pisanie prywatnych wiadomości do bota. Jest on tylko i wyłącznie w celach informacyjnych . Prosimy o przestrzeganie tej reguły. Może się zdarzyć, że bot kogoś zbanuje. W takim wypadku uprasza się o poinformowanie administracji.Znalazłeś jakiś błąd na Dark Souls Wiki? Powiadom nas, Dziękujemy! - Tr0npl, Gh0streader, Mystics91Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈