external image 8S606738.png

Dotyczy wszystkiego co związane z Gwynem i jego zwolennikami. „ Ta frakcja istnieje po to by pomagać innych graczom w trybie online. Gracze będący w tej frakcji zostaną lepiej dopasowani do siebie. To czyni łatwiejszym wystąpienie synergii cudów, jak również pomaga bronić się przed zbliżaniem się graczy z wrogo nastawionych frakcji podczas rozgrywki sieciowej.” [1]

Dołączenie do przymierza
Porozmawiaj z Petrusem w Kaplicy Firelink lub z Reah w Parafii Nieumarłych (po uratowaniu jej z Grobowca Gigantów), by przyłączyć się do tego przymierza.
Rycerze i klerycy zaczynają grę już jako członkowie tej frakcji.
Nie musisz być członkiem Białej Drogi, by móc kupować przedmioty od tutejszego kupca. Możesz dołączyć i opuścić frakcję i nadal będziesz mógł kupować przedmioty, nawet będąc w innej.

Skutki dołączenia do przymierza
Gracze będący w tej frakcji są lepiej dopasowani podczas rozgrywki sieciowej. Nie jest pewne czy ta frakcja nie jest połączona z frakcją
Wojownika Słońca i Straży Księżniczki podczas gry online.
Niektórzy gracze twierdzą, że przyłączenie się do tej frakcji skutkuje zmniejszeniem liczby inwazji na świat gracza. Szeroko zakrojone testy sugerują, że graczom z innych frakcji zaleca się atakowanie wszystkich poza tymi z Białej Drogi. Innymi słowy, członkowie Białej Drogi są atakowani wtedy, gdy nie ma innych celów, w ten sposób znacznie zmniejsza (ale nie eliminuje) to liczbę inwazji. Jednak ochrona ta wydaje się być zmniejszona lub zlikwidowana, gdy gracz przyzywa dodatkowe przyjazne Upiory do pomocy.

Rangi
W tej frakcji nie ma żadnych rang (z tego co wiadomo). Prawdopodobnie dodatkowe aspekty oraz możliwy mechanizm awansowania związany z tą frakcją był rozwijany w okolicach Parafii Nieumarłych, ale później został usunięty z gry przed jej wydaniem.

Kary za porzucenie przymierza
BrakTired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈