Poniżej zestawiono wszystkie czary potrzebne do uzyskania tego trofeum. Czary te muszą zostać zebrane przez jedną postać.


Griggs z Vinheim

Uwolnij go używając klucza do rezydencji (zakupionego od Nieumarłego Handlarza) w Dolnym Mieście Nieumarłych. Potem przenosi się do Kaplicy Firelink, gdzie będzie sprzedawał czary postaciom o inteligencji na poziomie min. 11. Po uwolnieniu Logana, Griggs będzie sprzedawał więcej czarów. Po odejściu Logana i wykupieniu wszystkich czarów od niego, uda się do Fortecy Sena, gdzie stanie się pustym. Zabijając go tam zdobywasz czar Cisza. Można go również znaleźć w tej lokacji.

Lista czarów:

Strzała duszy – kup od Griggsa lub Logana
Wielka strzała duszy - kup od Griggsa lub Logana
Ciężka strzała duszy - kup od Griggsa lub Logana
Wielka ciężka strzała duszy - kup od Griggsa lub Logana
Wabik dźwiękowy - kup od Griggsa
Kontrola upadku - kup od Griggsa
Cisza – gdy zabijesz Griggsa w Fortecy Sena. Skarb w Fortecy: zlokalizuj wężoczłeka maga na drewnianej kładce (podczas drugiego spotkania z głazami), skocz na nią z miejsca w pobliżu uszkodzonego filaru i zabij maga. Teraz z jednej strony będziesz miał wyrwę w ścianie, z drugiej korytarz. Udaj się korytarzem a znajdziesz się w celi z czarem Cisza i czarnym zestawem czarodzieja.


Logan Wielki Kapelusz

Po raz pierwszy znajdziesz go w Fortecy Sena za ścianą, której pilnuje śpiący wężoczłek, już na początku lokacji. Gdy odpowiednio ustawisz mechanizm, kule zniszczą tą ścianę i będziesz mógł uwolnić Logana (jeśli masz klucz główny lub klucz do klatki). Potem przeniesie się do Firelink, gdzie będzie siedział obok Griggsa. Gdy wykupisz od niego wszystkie czary uda się do Archiwów książęcych, dokładniej będzie uwięziony w celi na dole wieży więziennej. Gdy uwolnisz go (klucz na końcu archiwów, w pomieszczeniu z opuszczanymi schodami), przeniesie się do małego pokoiku na końcu archiwów. Tam będziesz mógł kupić od niego najlepsze czary. Gdy wykupisz wszystkie i zabijesz Seatha, Logan uda się do pokoju na szczycie archiwów (gdzie po raz pierwszy spotykasz Seatha) i stanie się pustym. Zabij go a otrzymasz czar Oddech białego smoka.

Lista czarów:

Samonaprowadzająca materia dusz – sprzedawana przez Logana
Kryształowa samonaprowadzająca materia dusz – sprzedawana przez Logana po przeniesieniu się do archiwów książęcych
Włócznia duszy – sprzedawana przez Logana
Kryształowa włócznia duszy – sprzedawana przez Logana po przeniesieniu się do archiwów książęcych
Magiczna broń – sprzedawana przez Logana i Griggsa
Wielka magiczna broń – sprzedawana przez Logana oraz skarb, który znajduje się na żyrandolu w Anor Londo w sali z wielkim obrazem
Kryształowa magiczna broń – sprzedawana przez Logana po przeniesieniu się do archiwów książęcych
Magiczna tarcza – sprzedawana przez Logana i Griggsa
Oddech białego smoka – tylko jeśli wykupisz wszystkie czary od niego, on oszaleje i zabijesz go w pomieszczeniu na szczycie archiwów.


Dusk z Oolacile

Uwięziona w złotym golemie, który pojawia się po zabiciu Hydry w Dorzeczu Darkroot. Zabij golema a uwolnisz ją, Po krótkiej rozmowie, będziesz mógł ją przyzwać na początku jeziora, gdzie będzie sprzedawać czary (te same czary może kupić od Elizabeth w Sanktuarium Oolacile w DLC)

Lista czarów:

Ukryta broń
Ukryte ciało
Światło
Naprawa
Kameleon


Ingward

NPC, znajdujący się na dachu jednego z budynków Ruin Nowego Londo (wejście po drabinie w kominku). Porozmawiaj z nim, a będziesz mógł kupić jeden czar:
Odporność na klątwy


Pozostałe czary, które nie są przez nikogo sprzedawane. Trzeba je znaleźć.

Mocna magiczna tarcza – znajduje się w skrzyni w archiwach książęcych. Jeśli podążasz wątkiem Logana nie powinieneś mieć problemy ze znalezieniem jej.
Remedium – znajduje się w skrzyni w Blighttown. Górna część lokacji, po przejściu przez konar drzewa. Najkrótsza droga prowadzi od strony Doliny Smoków.
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈